Imunoloģijas Klīnika

 

Speciālists – klīniskais imunologs ir īpaša Latvijas medicīnas vērtība, jo daudzās valstīs šādu speciālistu nemaz nav.

Imunoloģijas klīnikā, kas Latvijā darbojas kopš 2010. gada, bieži vēršas cilvēki ne tikai no Latvijas, bet arī no citām valstīm - Krievijas, ASV, Zviedrijas u.c., augstu novērtējot mūsu speciālistu profesionalitāti, kā arī individuālo pieeju ārstēšanai un iespēju saņemt specifisku imūnsistēmu modulējošu terapiju, piemēram, onkoloģisku saslimšanu gadījumā - viroterapiju vai baltā āmuļa terapiju.

Imunoloģijas klīnikā ir apvienojušies labākie dažādu medicīnas nozaru ārsti ar papildus specializāciju imunoloģijā, līdz ar to cilvēkiem, kuriem ir ādas, iekšējo orgānu, onkoloģiskas u.c. saslimšanas, Imunoloģijas klīnikā ir iespēja konsultēties ar speciālistiem, kas ir profesionāļi gan pamatsaslimšanā, gan ar to saistītajās imunitātes problēmās. Speciālisti var arī nozīmēt specifiskus izmeklējumus, piemēram, imunogrammu un piedāvāt imunitāti stabilizējošu terapiju.

Imunoloģijas klīnikā pēc palīdzības bieži vēršas cilvēki ar autoimūnām vai onkoloģiskām saslimšanām, lai līdzsvarotu imunitāti un atveseļošanās noritētu veiksmīgāk, kā arī situācijās, kad ir sarežģīti noteikt slimības cēloni, un tam pamatā nereti ir novirzes imūnsistēmā.

 

Sadarbības partneri

Meklējiet mūs sociālajos tīklos: