Biorevitalizācija

LĀZERA BIOREVITALIZĀCIJA SOFTRAY. PRETNOVĒCOŠANAS TERAPIJA.

Tā ir unikāla kosmētiska procedūra, kas ir vairāku iedarbības faktoru apvienojums, kur tie pastiprina un papildina viens otru.

Procedūras laikā izmanto hialuronskābi un zemas intensitātes lāzera starojumu. Tiek panākta maksimāli dziļa molekulu iekļūšana audos un līdz ar to arī efekts ir izteiktāks: izlīdzinās ādas reljefs, manāmi izlīdzinās grumbas, parādās liftinga efekts. Āda iegūst svaigu un veselīgu izskatu.

Hialuronskābe ne tikai lieliski aiztur mitrumu, tā arī izteikti stimulē kolagēna un elastīna sintēzi. Tas savukārt tiek izmantota kā svarīgāka metodes komponente, jo tiek stimulēta savas hialuronskābes izstrāde.

Turklāt, pateicoties lāzera ietekmei, tiek stimulēti audu vielmaiņas un atrofiskie procesi,paaugstinās starpšūnu matricas komponentu sintēze, kas savukārt veicina stabilu ādas stāvokļa uzlabojumu. Pēc SOFTRAY lāzera biorevitalizācijas procedūru kursa tiek panākts ilglaicīgs efekts – vidēji 3-4 mēnešī

Lāzera biorevitalizācija SOFTRAY var tikt izmantota gan kā neatkarīga metode, gan kā kompleksās terapijas sastāvdaļa uz jebkuras ķermeņa  daļas.

Sadarbības partneri

Meklējiet mūs sociālajos tīklos: