Aktualitātes

Cienījamie klienti! Sakarā ar uzņēmuma reorganizāciju, ar 01.06.2018. tiek pārtraukts pieraksts pie mūsu speciālistiem pēc adreses Ēvalda Valtera 46-117, Rīga (vecais ielas nosaukums-Kaivas 50, k.5). Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 20363359, lai saņemtu vairāk informācijas par tālākā pieraksta iespējām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz turpmāko sadarbību.

Kranio-sakrālā terapija jeb KST ir maiga  tehnika, kuras galvenais uzdevums ir normalizēt kranio-sakrālās sistēmas (KSS) darbību, tādā veidā iedarbojoties uz CNS un visu ķermeni kopumā. KST ir vērsta uz to, lai palīdzētu ķermenim pašsakārtoties. 

Gaismas terapija ar zemas intensitātes lāzeru - absolūti droša, nesāpīga un neinvazīva procedūra. LĀZERS – tas ir saisinājums no angļu valodas termina „ LIGHT AMPLIFICATION BY STIMULATED EMISSION OF RADIATION”, kas nozīmē “gaismas pastiprināšana starojuma rezultātā”. Senatnē jau ievēroja, ka ar optisko ietekmi var ārstēt. Jau Herodota darbos pirms mūsu ēras tika atzīmēta gaismas ietekme uz dzīviem organismiem. Saules vannas rekomendēja slavenais sengrieķu ārsts Hipokrats.

Klīniskās pazīmes, pēc kurām var spriest par iespējamo imūndeficītu:

Sadarbības partneri

Meklējiet mūs sociālajos tīklos: